שיפוץ משרדים - בעיות נפוצות, גישות חדשות בעיצוב ואיך לחסוך בעלויות?

שיפוץ של משרדים זו משימה שונה לחלוטין לעומת שיפוץ של בתים, שכן במקרה של שיפוץ המשרד המטרה היא אחרת. אנחנו רוצים, מצד אחד, להפוך את המקום לסוג של בית שני כי אנחנו מבלים בו הרבה שעות ביום, אך מצד שני הוא חייב להיראות עסקי ורציני כי המשרד הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר של העסק. לכן זה לא מפתיע שהיום שיפוץ משרדים זו נישה בפני עצמה ובהחלט כדאי לקחת זאת בחשבון לפני שמנסים להתמודד עם המשימה המורכבת הזאת.

הבעיות הנפוצות

כשמדברים על שיפוץ משרדים יש בדרך כלל שתי בעיות עיקריות שניתקל בהן:

1. מסדרונות: לא אחת קורה שבמשרדים גדולים חלק ניכר מהשטח הם למעשה המסדרונות. הבעיה היא שהם עלולים ליצור תחושה של ניכור וקלסטרופוביה, ולכן חשוב להתייחס גם אליהם בעת העיצוב והשיפוץ.

2. תאורה: בגלל שיש מסדרונות ארוכים לא אחת קורה שלא נכנס מספיק אור שמש מבחוץ ולכן צריך יהיה לחשוב על פתרון יצירתי לנושא.

הכירו את החלל הפתוח: Open Space

בעבר המגמה הייתה לבנות נישה לכל עובד במשרד ואח"כ היא התחלפה בבניית חלל פתוח שבו כל העובדים עובדים יחדיו. עם זאת, ולמרות שחלל פתוח גורם לרוב לשיתוף פעולה פורה יותר, עדיין יש צורך גם לפרטיות מידי פעם. לכן היום הגישה היא לנסות לבנות חלל שמצד אחד יהיה פתוח ומצד שני יהיו בו מחיצות שונות ופרטיות לכל עובד.

זה לא משנה איזה סוג של שיפוץ אתם רוצים לעשות במשרד כי בכל מקרה מה שחשוב זה לשים לב שאתם מפקידים את המשימה בידי המומחים בתחום, שכן רק כך תדעו שהתוצאה הסופית תהייה יפה, פרקטית ומרשימה.

לייעוץ ופרטים נוספים
מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו: 04-8440089
כתובתנו: רח’ העצמאות 8, קרית אתא